info@zemnipracelm.cz

Služby

Budujete, stavíte, rekonstruujete? Dříve než poprvé kopnete do hlíny, vyberte si správného partnera. My vám nabízíme veškerý rozsah výkopových a zemních prací, bez kterých se žádná stavba neobejde. Podívejte se na naši nabídku služeb. Rádi s vámi probereme veškeré možnosti.

Výkopové práce

Provádíme veškeré přípravné práce pro stavby, výkopy pro inženýrské sítě (voda, plyn atd.), výkopy pro bazény, jímky, zahradní jezírka atd.

Terénní úpravy

Provádíme dokončovací terénní práce na stavbách, pozemcích a svahovitých terénech. Instalujeme drenáže proti vlhkosti základů domů a provádíme odvodnění pozemků.

Transport materiálů

Odvezeme a dovezeme zeminu, písek, štěrk, zajistíme pro vás přistavení kontejneru. Odvezeme suť a necháme zlikvidovat nebezpečný odpad

Demolice

Provedeme odbornou demolici menších či větších staveb. Službu nabízíme kompletně na klíč. Lze však domluvit i dílčí práce.

Kontejnerová doprava

Zajistíme přistavení kontejneru a odvoz stavebního odpadu v severních Čechách a okolí.

Proč vybrat nás

Hodnoty naší firmy

10 let na trhu

Lhoták & Masare tradice a zkušenosti

Česká kvalita

Lhoták & Masare ryze česká firma

Díváme se dopředu

Lhoták & Masare inovace, rozšiřování nabídky služeb

Portfolio

naše projekty

Naše rozmanité portfolio představuje letité zkušenosti v zemních pracích podpořených vášní pro kvalitu a vynikajícími službami pro zákazníky.

Kde působíme

Naším teritoriem jsou severní Čechy

Sídlíme v Karlovicích u Českého ráje, díky čemuž to máme v severních Čechách všude blízko. Jsme tu pro vás především v Libereckém, Královehradeckém a středočeském kraji. Pro tuto lokalitu máme v budoucnu ambici se stát jedničkou na trhu.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

GDPR