info@zemnipracelm.cz

O společnosti

Lhoták & Masare s.r.o.
Jsme česká firma ze severních Čech. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní zemní práce, ať už se jedná o velké stavby, jako jsou silnice, cesty, nebo stavba domu, rekonstrukce či úprava zahrady. Do našeho portfolia služeb patří i demoliční práce. Dlouhodobě spolupracujeme se zavedenými stavebními firmami, jako jsou UNIbuilding nebo M-Silnice. Disponujeme potřebnou technikou a respektujeme vaše přání a požadavky.
Lhoták & Masare s.r.o
Radvánovice 123
511 01 Karlovice

IČ: 06196969
DIČ: CZ06196969

Rok založení společnosti

Počet odvedených prací

Zakládáme si na kvalitě odvedené práce, která je za námi vidět

Jsme firma, která nedělá věci napůl a nebojí se velkých výzev. Proto se pravidelně účastníme zakázek na velké komerční stavby, stavby silnic a cest. Zároveň vám pomůžeme v přípravě pozemků při stavbě rodinného domu či terénních úprav zahrady.

Disponujeme kvalitní a výkonnou technikou pro všechny výkopové a zemní práce.

Vedle výkopových a zemních prací vám zajistíme dovoz či odvoz veškerých stavebních materiálů. V případě zájmu vám přistavíme také kontejner. A také nabízíme demoliční práce, ať už menších staveb či větších staveb.

Přizpůsobíme se vašemu projektu i vašim přáním a požadavkům. Začněte realizovat svůj sen společně s námi.

Naše stroje

Dvě rypadla Caterpillar 304 CCR

Rypadlo Caterpillar 304 CCR používáme při zemních pracích všeho druhu – hloubení jam, odstraňování povrchů, skrývku, rozprostření, nakládání, zásypy, terénní úpravy.
Jedná se o bagr s váhou 5 t, k dispozici máme lžíce velikosti: 20 cm, 30 cm, 40 cm, 60 cm, 80 cm, svahovací hydraulická lopata 120 cm, pevná svahovací lopata 150 cm.

Hmotnost Nosnost Rozsah výkopu Dosah
5 000 kg 1 400 kg 20–150 cm 4 m

Iveco EuroCargo nosič kontejnerů 7,5 t

Nosnost Objem
4 500 kg 3-7 m³

Man TGL 12t

Nosnost Objem
7 500 kg 3-7 m³

Portfolio

naše projekty

Naše rozmanité portfolio představuje letité zkušenosti v zemních pracích podpořených vášní pro kvalitu a vynikajícími službami pro zákazníky.

Zeptejte se nás

Napište nám, rádi vám odpovíme

GDPR